5 трендів в сфері з\’єднувальних технологій

1. Тeндeнція дo інтeнсифікaції мeрeж і мініaтюризaції


Діджитaлізaція змінює сeрeдoвищe тexнoлoгій з’єднaнь тaким чинoм, щo всe більшa кількість прoдуктів і oкрeмиx кoмпoнeнтів пoтрeбує oбміну дaними. Цe знaчить, щo всe більші oб’єми інфoрмaції пoвинні пeрeдaвaтися щe швидшe – звичні рeчі з oфісів пeрeїжджaють нa вирoбничі мaйдaнчики. Бeзпeрeрвнe збільшeння прoдуктивнoсті мікрoчіпів нe тільки руxaє діджитaлізaцію впeрeд, a й тaкoж, в пoєднaнні з зусиллями зі збільшeння eфeктивнoсті викoристaння рeсурсів, призвoдить дo пeрexoду нa всe дрібніші і більш кoмпaктні прoдукти тa пристрoї.

Сьoгoдні смaртфoн мaє oбчислювaльну здaтність супeркoмп’ютeрa 1990-x рoків і лишe мaлу дoлю йoгo розміру, споживання енергії та ціни. Це остро впливає на технологію промислових з’єднань. Роботи та інші машини стають конец більш компактними і потребують збільшення числа підключень накануне мереж. Спеціальні конструкції кабелів, наприклад, допомагають зекономити місце. В результаті ми по сию пору частіше використовуємо гібридні кабелі, кабелі передачі даних і навіть пневматичні та гідравлічні шланги в одній оболонці.

Коль передаються великі об’єми даних, Вотан високошвидкісний кабель Cat.7 Industrial Ethernet може замінити декілька повільніших варіантів, а Водан кабель із скловолокна – ще більше мідних. З’єднувачі також мають зменшуватися у розмірах. Циліндричні конектори стають більш компактними, а модульні з’єднувальні системи об’єднують багаточисельні контакти в (видах різних кабелів в одному корпусі. Спеціальні матеріали і оптимізована конструкція кабелю також необхідні і з інших причин, оскільки стандартні типи кабелів, що використовуються в офісах, без затей не підходять для виробничих умов.

2. З’єднувачі замість прямої проводки

Сьогодні телевізор, будущие времена пилосос – обидва зібрані держи тій самій виробничій лінії. Індустрія 4.0 разве четверта промислова революція означають, що виробництво стає модульним та більш гнучким. Окремі виробничі модулі замінюються нежто перебудовуються в найкоротші терміни. Це напряму впливає держи технології підключення.

Не дивлячись возьми те, що раніше застосовувалися закріплені нерухомі електричні з’єднання, паяльні установки, які згодом функціонували протягом багатьох років, сьогоднішня динаміка нашого життя потребує роз’ємів, які можуть бути відключені тисячі разів і після цього по сию пору ще мати надійний взаимопонимание. З’єднувачі також стають модульними. Вони об’єднують контакти ради великих токів – наприклад, к приводів – з гігабітними швидкостями передачі даних, а в деяких випадках навіть з пневматикою ли гідравлікою. Все легко налаштовується і може бути бис зібране знову і знову, наприклад, якщо машину оновлено.

3. Тенденція предварительно системних рішень

Індустрія 4.0, Інтернет речей, відкриті інноваційні процеси: задачі, які ни с места! перед виробниками машин, ростуть безжально. Саме тому компаніям просто-напросто необхідно зосередитись на своїх основних напрямках. Зазвичай вони невыгодный включають збірку кабелів – зменшення довжини кабелів, підключення з’єднувачів і створення цілих енергетичних ланцюгів. В результаті виробники машин стають більш вимогливим давно вже готових до використання збірок, які вони (за)просто можуть підключити до свого обладнання. Готові збірки ще й більш довговічні, оскільки постачальник гарантує якість всієї системи і користувачу никак не потрібно турбуватися про помилки установки, такі як, наприклад, забуті кінцеві втулки или пошкодження ізоляції.

За допомогою збірок безпосередньо від виробника клієнти також можуть скористатися експертними знаннями і завжди бути впевненими, що вони використовують першокласну технологію. Технічна розробка, в якій приймають удел виробники систем підключення, никак не буде економічно дієспроможною угоду кому) користувачів. Вони повинні впроваджувати ефективні ідеально автоматизовані процеси і мають бути спроможними швидко надавати складні індивідуальні рішення. Це потребує більших, ніж неприметно зміни, пріоритетів і традиційної структури якості, вартості і часу виробництва. Сьогоднішні оптимальні процеси призводять задолго. Ant. с покращення у всіх вказаних вимірах.

4. Постійний струм (DC) замінює змінний (AC)

Дні змінного струму (AC) злічені. З однієї сторони, фотоелектрика генерує постійний струм, який перетворюється получи змінний струм для подачі в мережу, а з іншої сторони, постоянно більша кількість електронних пристроїв (телевізори, камп’ютери, смартфони, світлодіодні лампи і т.і.) потребують постійного струму, який спочатку повинен бути ректифікований з мережі змінного струму – после этого постає питання, а чи має сенс використання Штукарь.

Перетворення включає в себе величезні втрати енергії – багаточисельні електростанції можуть бути відключені, якщо мережі постійного струму будуть встановлені получи и распишись промисловості і в домашніх хазяйствах. Звичайно, перехід прежде парадигми не такий простий, яким може здатися. Звичайні перемикачі і роз’єми отнюдь не підходять для постійної напруги, оскільки полярність напруги без- змінюється і при відключенні відсутнє переривання дуги – це небезпечно. Необхідні нові з’єднувачі і механізми автоматичного відключення, але ця ситуація, безперечно, може бути вирішена. Проблеми існують і угоду кому) виробників кабелів. Є переконливі докази того, що пластмаси, які використовуються для того ізоляції і кабельних оболонок, старіють в соответствии с-різному під дією полів, створених постійних струмом. Получай даний час дослідницькі проекти вивчають ці питання.

5. Співіснування кабельного та бездротового

В наші дні бездротові мережі wi-fi мешковато розповсюджені як в домашніх хазяйствах, беспричинно і на заводах. Бездротові технології исполнение) обміну даними набирають до сей поры більшої популярності. Бездротова технологія є економічною та забезпечує більшу гнучкість рядом зміні систем. Однак це отнюдь не означає, що кабелі більше безграмотный будуть використовуватись, як дехто пророкує. Навпаки: просунення електрифікації та створення мереж получи заводах, у всякому випадку, вимагатиме ще більшої кількості кабелів с целью забезпечення високих швидкостей передачі.

Окрім того, кабелі мають свої переваги у випадку надійності і точності передачі даних, оскільки промислове виробництво засновано для суворих циклах і інформація повинна бути надійно передана в мілісекунди. Цього дуже словно по нотам досягти використовуючи бездротові рішення кроме непропорційно високих витрат. Це пов’язано з тим, що багаточисельні бездротові з’єднання можуть заважати Вотан одному, спричиняючи помилки, а також перериваючи рух таких об’єктів як, наприклад, автонавантажувач.

Кабелі також більш стійкі впредь до зловмисних дій або хакерських атак. В результаті малоймовірно, що в майбутньому бездротова технологія витіснить кабельні системи – насправді вони хана більше будуть доповнювати одна одну.

Георг СТАВОВИ,

Часть правління і технічний директор Lapp Holding AG

Матеріал наданий Lapp Group in Ukraine

Для Lapp Group:

Компанія Lapp Group, головний офіс в м. Штутгарт, Германія, є провідним постачальником системних рішень, кабельно-провідникової продукції та аксесуарів. Асортимент компанії включає в себя кабелі силові, контрольні та управління, оптоволоконні кабелі, промислові електричні з’єднувачі, інтегровані кабельні рішення, аксесуари интересах технологій автоматизації і техніки. Основні ринки Lapp Group – машинобудування, виробництво обладнання і техніки; окрім того, швидко розширюються ринки відновлювальних джерел енергії та електротранспорту.

Компанію Lapp Group було засновано в 1957 році і после цих пір вона залишається сімейним підприємством. В 2016/2017 фінансовому році загальний об’єм продажів сягнув 1 млрд євро. Lapp Group має 17 виробничих майданчиків, 40 торгових компаній та близько 100 партнерів за всьому світу. В компанії працює близько 3440 співробітників.

Пошта відділу маркетингу: marketing@lappukraine.com

Офіційні сторінки в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/lappukraine/

Каналец на Youtube: канал https://www.youtube.com/channel/UC4ZH39KTrlCz9nEFwy-4lYQ

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/2638722/


Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.