Для будмайданчиків і невеликих кар\’єрів – бульдозер Shantui SD22

Цeнтр спeціaлізoвaнoї тexніки «Aльфaтex» прeдстaвляє бульдoзeр Shantui SD22. Зaвдяки пoтужнoму двигуну він здaтний впoрaтися з ширoким спeктрoм рoбіт. Міцнa і нaдійнa кoнструкція рoзрoблeнa кoмпaнією Komatsu. Мoдeль використовується в целях будівельних і дорожніх робіт. Також застосовується на вирівнювання русел річок і створення впадина\’єрів.

Основні технічні показники Shantui SD22

Технічні характеристики моделі представлені в таблиці.

 

Головні переваги бульдозера

Тип оснащена потужним двигуном CUMMINS NT855-C280S10 получи и распишись 220 к. с. Завдяки йому трактор ефективно виконує поставлені завдання. Крім того, обладнання споживає менше палива і забезпечує просте технічне обслуговування. Впускна конструкция з радіальним ущільненням значно подовжує термін експлуатації двигуна. Трансмісія власної розробки забезпечує плавне перемикання передач і швидке перемикання між переднім і заднім ходом. 

Комфортна кабіна відповідає стандартам якості і захисту FOPS/ROPS. Створює відмінний круговий огляд, забезпечуючи високий рівень безпеки оператора. Ручний і ножний акселератори оснащені електроприводом для того більш точного і комфортного управління. В кабіні розміщені монитор і система-клімат контролю. Хирург може в режимі реального часу стежити вслед за станом системи і моментально виявляти несправності важливих робочих елементів бульдозера. 

Якісне та швидке виконання робіт обумовлено: 

  • стійкою системою шасі, яка дає можливість проводити роботи быть будь-яких умовах; 
  • великою довжиною зчеплення з поверхнею землі і відмінною прохідністю; 
  • додатковим обладнанням, які можна встановити відповідно после конкретних експлуатаційними умовами 
  • яскравою LED-лампою в целях якісного освітлення в темний пора доби. 

Центр спеціалізованої техніки «Альфатех» представляє оригінальні бульдозери від китайського виробника спецтехніки Shantui. Пропонує доступні ціни і повноцінне сервісне обслуговування. Виконує доставку до всій території України. Протестувати техніку завжди можна получи и распишись виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.