ECOSHTUK у торгівельних центрах SENUKAI

Kesko Senukai – литoвськa групa кoмпaній, якa упрaвляє нaйбільшими мeрeжaми у Бaлтійськиx крaїнax

Кoмпaнія ФOМAЛЬГAУТ-ПOЛІМІН пoсилює співпрaцю з будівeльними мeрeжaми DIY-ринку Eврoпи. Завдяки співпраці з SENUKAI відтепер екологічні будматеріали ТМ ECOSHTUK by Polimin можна придбати у литовських DIY-магазинах у:

  • Вільнюсі,
  • Каунасі,
  • Клайпеді.

Kesko Senukai – литовська група компаній, яка управляє найбільшими мережами у Балтійських країнах (торгівельні центри Kesko Senukai Lithuania, Kesko Senukai Latvia, Kesko Senukai Estonia), і яка є частиною Скандинавського концерну KESKO.

Співробітники департаменту міжнародних продажів Fomalgaut Group розповіли, що частка експорту компанії у ЄС постійно збільшується. Чтобы цього продукція ТМ POLIMIN пройшла випробування у незалежних європейських лабораторіях. А задля стимулювання експорту, распоряжение POLIMIN разом з партнерами постійно впроваджує маркетингові активності онлайн і оффлайн та презентує свою продукцію бери європейському ринку.

Великий інтерес, як у кінцевих споживачів, в среднем і у операторів будівельного ринку Литовської Республіки, спостерігався після майстер-класів з використання продукції POLIMIN та демонстрації в роботі будматеріалів ECOSHTUK у торгівельних центрах SENUKAI.

Також матеріали POLIMIN почали з’являтися бери сторінках литовської газети STATYBŲ DUONA (visa, ko reikia namo statybai – любое, що потрібно для будівництва будинку).

Читати інші новини FOMALGAUT GROUP і компанії ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН:  facebook.com/fomalgaut.polimin

Інформацію розиіщено получи правах реклами

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.