Eвoлюція колісного навантажувача Cat® 988

У лютoму 1962 рoку Caterpillar прoвeлa пeршу спeціaльну дeмoнстрaцію кoлісниx нaвaнтaжувaчів Cat® 988 і 966B. Цe булo тaк дaвнo, щo до настоящего времени будівельне обладнання ще називалося тракторами і никак не мало підвидів. Тоді саме ця демонстрація дала уявлення для майбутнє землерийної промисловості.

Місяцями пізніше, в 1963 році, був офіційно представлений к продажу перший колісний навантажувач Cat® 988, 35-тонний апарат. Майже вследствие 55 років і п\’ять повторень моделей, компанія випустила оновлену трафарет Cat® 986K вагою в 56 тонн. (на)столь(ко), в історії навантажувача спостерігається еволюція продуктивності, ефективності використання палива, безпеки, працездатності і розміру машини.

  

Нова стандарт підходить для роботи в найскладніших умовах і відрізняється потужністю в 370 к.с. Високоміцна конструкція корпусу здатна витримувати найжорсткіші робочі умови і піднімати вантаж впредь до 12 тонн. Для забезпечення довговічності і надійності, з\’єднувальні штирові з\’єднання обладнані автоматичною системою змащення.

Оновлений навантажувач оснащений системою ваги Cat® Production Measurement, що дозволяє контролювати завантаження самоскидів і оптимізувати роботу всього автопарку. А ради того, щоб самоскид можна було завантажити после меншу кількість підходів, Cat® 986K обладнаний стандартним ковшем об\’ємом 8,3 м³ і додатковим центрувальним вантажем.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.