Гра світла у саду – ідеї світлових ефектів для саду

Як підібрaти oсвітлeння к сaду?

Пeршим крoкoм дo ідeaльнoгo

oсвітлeння чтобы сaду

є вибір місць, дe нaйкрaщe встaнoвити джeрeлa світлa. Дo ниx нaлeжaть:

  • oгoрoжa, зoкрeмa в’їзні вoрoтa і xвірткa,
  • вxід дo будинку,
  • стeжки і дoріжки,
  • фaсaд будинку,
  • тeрaсa,
  • клумби,
  • вoдoйми,
  • вибрaні дeрeвa тa інші eлeмeнти, щo мaють дeкoрaтивнe знaчeння.

Фoрми, типи тa кількість вибрaниx лaмп зaлeжaть від індивідуaльниx пoтрeб. Oднaк під чaс

проектування освітлення саду

слід пам’ятати насчет ще два аспекти.

Перший – це придбання

LED-освітлення к саду

: світлодіоди економні та мають тривалий строк служби, саме тому ідеально підходять угоду кому) освітлення зовнішнього простору навіть кожного вечора. По мнению-друге,

освітлення саду

повинне бути пристосоване после умов експлуатації, які переважають очевидно неба. Варто переконатися, що вподобані вами лампи стійкі предварительно дощу і морозу.

Важливо!

Садові світильники повинні мати високий клас герметичності, завдяки чому будуть захищені від заливання та пилу. Найвищий ступінь – IP68, але в целях саду також підійдуть світильники трохи нижчого класу, наприклад IP44 (у випадку критих терас) аль IP65, IP66 та IP67.

Садові світильники в сонячних батареях – чи варто їх вибирати?

Створення садового освітлення найчастіше пов\’язане з необхідністю виконання електричних підключень без усилий неба. Однак, якщо у вы немає такої можливості либо ви з різних причин приставки не- хочете прокладати кабелі в землі, можна також вибрати інше рішення.

Замість традиційного користування електроенергією обирайте сонячну енергію. Возьми ринку представлена велика кількість

садових світильників бери сонячних батареях

, які мають естетичний вигляд та ще й використовують в целях освітлення акумульовану протягом дня сонячну енергію. Звісно, в цьому разі отнюдь не можна розраховувати на надійність такого

освітлення угоду кому) саду

, але це, безумовно, дешевший та екологічний спосіб підсвітити вишенник.

Освітлення саду на дерев’яних конструкціях

Верхнє освітлення є найбільш практичним, але щоб воно було водночас декоративним, варто розчепити вгорі цілі гірлянди лампочок. Таке

LED-освітлення саду

створить казкову атмосферу, в яку можна если занурюватися щовечора.

Проте в целях досягнення такого ефекту лампочки необхідно закріпити. Це невыгодный становитиме проблеми, якщо у вашому саду є високі, сочно посаджені дерева або ви хочете влаштувати таке освітлення держи терасі. Якщо натомість ви мрієте оборона таке

освітлення саду

надо доріжками, найкращим рішенням если зробити перголу, по якій ще й пустити виткі рослини – «ой-ефект» гарантований! Щоб беседка зберегла свій гарний зовнішній вигляд і була довговічною, варто неискаженно її захистити. Просочіть її Імпрегнат-ґрунтом интересах деревини VIDARON, а потім пофарбуйте Захисно-декоративним імпрегнатом VIDARON у вибраному кольорі.

Використання во (избежание опорядження перголи Імпрегнат-ґрунту на деревини VIDARON є важливим з огляду бери те, що через своє органічне походження деревина є вразливою перед біологічних факторів навколишнього середовища, які можуть спричинити її гниття, деформування, а відтак зменшення міцності і згодом руйнування та втрату привабливого вигляду перголи. Проте Імпрегнат-ґрунт интересах деревини VIDARON запобігає цьому, адже він глибоко проникає у деревину та забезпечує її повний біологічний захист від синяви, грибків, що викликають розкладання деревини, та комах-технічних шкідників деревини.

Чтобы чудового результату знадобиться навеять всього один шар Імпрегнат-ґрунту с целью деревини VIDARON. Розхід засобу становитиме до самого 4-6 м2/л при одношаровому нанесенні залежно від породи, твердості та ступеня вологості деревини. І ще одна вагома перевага Імпрегнат-ґрунту в целях деревини VIDARON – він безбарвний, тому невыгодный змінює кольору деревини, і чудово підходить як під безбарвний, неведомо зачем і під кольоровий фінішний засіб залежно від дизайнерського задуму вигляду перголи.

Освітлення интересах саду – кольори, які роблять відпочинок приємнішим

Кольори садового освітлення

можна вільно підбирати из-за власним смаком, хоча в більшості випадків найкраще працюватиме тепле біле світло. Воно є природним, сприяє розслабленню і маловыгодный напружує очі, тому обов’язково має використовуватись бери терасі та в інших зонах відпочинку.

Якщо натомість ви шукаєте

кольори садового освітлення

к декорування клумб або дерев, в таком случае для вас відкрита весь палітра барв. Можна використати різнокольорові світлодіодні ліхтарики та гірлянди ли ж зупинитися лише на одному кольорі – скажімо, оформити магічний блакитний дендрарий.

Атмосферне підсвічування змінить ваш роща і викличе у вас бажання залишатися через некоторое время і після настання темряви – насолоджуйтесь кожним моментом осені серед красивої природи!

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.