Порівнюємо панорамні промислові ворота ALUTECH, WISNIOWSKI ТА RYTERNA й обираємо модель для установки в автосалоні Львова

Пoрівняння aвтoмaтичниx вoріт

Сучaснa будівeльнa сфeрa нe стoїть нa місці, відпoвіднo і вирoбники в\’їзниx систeм нaдaють всe більшe різнoмaнітниx дизaйнeрськиx рішeнь. Кoли прoмислoвe приміщeння, aвтoсaлoну чи вистaвкoвoгo цeнтру пoтрeбує дoдaткoвoгo дeннoгo oсвітлeння, aбo ж угоду кому) oргaнізaції eфeктнoї вітрини, вaртo викoристaти aвтoмaтичні вoрoтa зі склa. Підйoмні кoнструкції з сaйту «ВOРOТA 24» здaтні пoмітнo eкoнoмити витрaти нa eлeктрoeнeргію, організують огляд з вулиці, а ще надійно захищають від несанкціонованого проникнення.

Сьогодні ми пропонуємо розглянути пропозиції від трьох світових виробників – ALUTECH, WISNIOWSKI ТА RYTERNA, щоби ви могли обрати исполнение) себе краще рішення.

ПІДЙОМНІ Торана ДЛЯ АВТОСАЛОНУ АЛЮТЕХ – ПРАКТИЧНІСТЬ, ЕЛЕГАНТНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ

Кожен здание по-своєму підходить прежде питання виготовлення панорамних систем, около цьому кожен виріб є якісним та функціональним.

Білоруська компанія пропонує полотна з екструдованих алюмінієвих профілів зі стійкими поперед ударів акриловими чи композитними вставками. Всього є три варіанти виконання стулки: повністю панорамні, з використанням сендвіч-панелі внизу, зі склінням. Окремо можлива індивідуальна комбінація после запитом клієнта.

Максимальна размах полотна складає 5 метрів, висота – 5.35. Штучка воріт обирає майстер, в залежності від особливостей приміщення.

Виробник пропонує більше 10 стандартних RAL-відтінків, или ж будь який інший, який захоче замовник.

Додаткові опції: встановлення хвіртки, бічних вхідних дверей в ідентичному дизайні з в\’їзною системою, спеціальної фурнітури на приміщень з підвищеним рівнем вологості. А також систем захисту від несанкціонованого проникнення і італійської автоматики CAME, FAAC і NICE, що забезпечує максимально комфортну та безпечну експлуатацію секційної конструкції.

Калитка ПАНОРАМНІ RYTERNA

Зовнішній вигляд литовських систем різниться, але частіше зустрічаються моделі, в яких прозорі панелі обрамлені алюмінієвим профілем, та з сендвіч-панеллю знизу. Конструкції йдуть помимо містка холоду, зі спеціальним утепленням TLP Ultra Термо, товщина металу складає 2 мм. Круг ґрунтовки і цинкове покриття (16 мкм) забезпечують відмінний антикорозійний захист. Скло виготовлено зі спеціального полімеру, який виглядає як справжнє скло!

Забарвлення сендвіча в стандартній комплектації біле, але вслед за бажанням можна замовити Водан з відтінків RAL палітри.

Компанія Рітерна працює з власними приводами Improve і Comfort, управління якими здійснюється из-за допомогою пульта.
У комплектації воріт скляних присутні:
• фурнітура та кріплення;
• напрямні;
• произведение живописи;
• торсіонний пружинний механізм;
• амортизатори;
• рукоять і засувка ригеля.
Додатково можна встановити хвіртку, яка значно знизить навантаження держи автоматику.

ВОРОТА ПРОМИСЛОВІ ВИШНЕВСКИ – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Польська продукція має низку якостей, завдяки яким вона може зайняти місце в\’їзної системи получи и распишись вашому підприємстві. Зокрема, стулка воріт виконана з сталевих оцинкованих панелей 40 или 60 мм, заповнених пінополіуретаном безо CFC. Рухається вздовж вертикальних і горизонтальних напрямних під стелею, круток ущільнене по периметру, в нижній частині встановлена ​​прокладка, що прилягає раньше основи. Додатково панелі мають захист спеціальної форми, що запобігає потраплянню пальців в місці стику, між двома панелями. Також можливий додатковий сборка:
• прохідних дверей з низьким порогом;
• фотоелементів;
• різних типів замків: «анти-паніка», кодового пристрою;
• світлового закусочная\’єру безпеки;
• вентиляційних решіток, віконець;
• зчитувача в целях магнітних карт;
• датчика руху, світлового сигналізатора;
• пружин балансування з розширеним ресурсом.
• Получи и распишись вибір замовника такі варіанти скління: GRAY, No-Scratch, SATIN, SAN R, VISUAL.

Конструкції обладнані захистом від розриву троса і пружин та світловим фитобар\’єром безпеки. Ресурс механізму балансування можна розширити вплоть до 50000 робочих циклів.
В целях фарбування конструкцій пропонується 10 стандартних квітів з каталогу RAL. Сталеві версії можуть мати гладку ли формовану панель (мікрохвиля, низький і високий лист).
Дивитись продукцію Вишневски та інших брендів можна шелковичное) дерево: https://vorota24.com.ua/products/category/promyshlennye-ryterna-wisniowski-kruzik-alutech-hormann

ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ В целях ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ?

Немає ніяких складнощів, щоб купити промислові системи в’їзду в місті Львові! Компанія «Пролив 24» пропонує якісні проход гаражні за ціною виробника! Які ж конструкції краще? Поспілкуйтеся получи цю тему з нашими консультантами, які допоможуть вас зробити правильний вибір моделі. Пишіть нам в сайт, дзвоніть +38 050 4412175, +38 067 6937077 аль завітайте до салону «Рот 24 Львів» та одновременно отримайте знижку!

Будемо раді допомогти вас купити ворота Львів кращого ґатунку!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.