Що таке габіони? І чому їх потрібно встановлювати вже зараз?

Пeрeвaги гaбіoнів

Придбaли ділянку нa сxилі чи пoблизу яру тa рoзміркoвуєтe, яким чинoм її oблaштувaти? Вжe смaкуєтe мaсштaби прийдeшніx пeрeтвoрeнь, aлe пoдумки жaxaєтeсь від рoзмірів мaйбутніx витрат нате ремонтно-будівничі роботи? Ми знаємо як мінімізувати ваші клопоти. Чи чули ви колись оборона габіони?

Габіони – це оцинкована сітка з дроту, заповнена камінням. Найчастіше зустрічаються конструкції коробчастого типу, тобто з сітки формується тьма з прямокутними стінками, який потім заповнюється камінням.

Головними перевагами габіонів є:

  • Можливість створення конструкції бывай-якої форми
  • Стійкість давно грунтових зсувів, ливневих потоків та паводків, сезонних коливань температури
  • Здатність пропускати воду
  • Здатність акумулювати родючу землю, в якій з иногда проростають коріння рослин, що зв’язують металево-кам’яну конструкцію та перетворюють її бери непорушну систему

Габіони – произведение відносно новий, але по мнению-справжньому унікальний. Що цікаво – відношення прежде габіонів дуже суперечливе – хтось категорично проти цих конструкцій, а хтось – напроти, неважный (=маловажный) уявляє кращого матеріалу ради реалізації конструкторських та дизайнерських ідей.

Якщо ви сумніваєтеся з приводу габіонів, зверніть увагу держи те, що:

  • Конструкцію можна звести навіть у важкодоступних місцях, куди без- дістанеться великогабаритна техніка
  • Держи відміну від бетонування, подгонка габіонів виграє у простоті та технологічності будівничо-монтажних робіт
  • Сітчасті ємності невыгодный потребують додаткової обробки, а виступають самостійним дизайнерським рішенням
  • Габіони можуть бути яскравим акцентом ландшафтного дизайна. Вони чудово виглядають і у якості парканів, і у вигляді доріжок, і навіть у ролі клумб, фонтанів, вуличних камінів, меблів чи самобутніх скульптур.
  • Конструкції ідеально вписуються в всего хорошего-які садові ділянки та являються в полной мере безпечними в екологічному сенсі.

Отож, габіонам варто бути в вашій ділянці вже сьогодні, адже будущие времена сусід може випередити вы та першим створити практичне, функціональне та с налету з тим оригінальне та стильне дизайнерське рішення. Неважный (=маловажный) зволікайте!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.